Але напевно я буду першим режисером на цій сцені, який скаже, краще б я ніколи не знімав цього фільму.
Документальний фільм «20 днів у Маріуполі» українського режисера Мстислава Чернова став першої стрічкою від України, що стала лауреатом премії «Оскар». Фільм визнали «Найкращою повнометражною документальною стрічкою». На сцену для нагородження із Черновим піднялися фотокореспондент Євген Малолєтка та продюсер Василиса…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.