Україна винна у тому, що на неї напала РФ - Лавров
27 вересня 2025 – 22:49
Таку заяву зробив глава МЗС РФ Сергій Лавров на Генасамблеї ООН і подальшій пресконференції в суботу, 27 вересня.
У тому що Росія почала війну проти України, винна не Москва, а начебто Київ. Таку заяву зробив глава МЗС РФ Сергій Лавров на Генасамблеї ООН і подальшій пресконференції в суботу, 27 вересня. За його словами, "ні про які кордони (України – ред.) 2022 року не йдеться". "Щодо кордонів 2022 року, на мою думку, вже ніхто на них не розраховує.…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.