Україна виграла першу медаль на Паралімпійських іграх-2026
7 березня, 15:25
Першим стартом для Cиньо-жовтих стала спринтерська гонка серед параатлетів з ураженнями опорно-рухового апарату, клас сидячи.
Збірна України успішно розпочала виступи на Зимових Паралімпійських іграх-2026 в Італії. Першим стартом для Cиньо-жовтих стала спринтерська гонка серед параатлетів з ураженнями опорно-рухового апарату, клас сидячи. Серед 28 учасників змагалися п’ять українців: Олександр Алексик, Павло Баль, Василь Кравчук, Тарас Радь…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.