Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму Instagram і виклав відео зі звільненими українськими захисниками.
Україна повернула з російського полону 230 військових у середу, 3 січня. Частина з них боронила Маріуполь та Азовсталь. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму Instagram і виклав відео зі звільненими українськими захисниками. "Наші - вдома. З російського полону повернули більше двохсот наших воїнів і цивільних.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.