В Україну вдалося повернути двох дітей з тимчасово окупованих територій, а також одну дитину, яка перебувала на території Росії. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram в суботу, 16 грудня. "Продовжуємо виконувати завдання президента Володимира Зеленського. Наші діти повертаються додому. Спільними…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.