Україна отримала від США першу партію обладнання для ремонту енергетики
16 грудня 2022 – 20:36
Перший вантаж аварійно-ремонтного обладнання для енергетичної інфраструктури прибув до України зі Сполучених Штатів. Про це повідомила у твітері пані посол США в Україні Бріджит Брінк. «Вдячна за роботу протиповітряної оборони України на тлі посилення нападів Росії на цивільну інфраструктуру в Києві та по всій країні…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.