Угорщина звинувачує Київ у погіршенні двосторонніх відносин між країнами
11 вересня 2025 – 17:30
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що відповідальність за погіршення угорсько-українських відносин за останні десять років лежить виключно на Україні. Він вважає, що в подальшому ситуація може тільки погіршитися.