Орбан назвала удар РФ "жахливим нагадуванням про людську ціну цієї війни" та наголосила, що цивільні не повинні прокидатися через ракети, дрони, вибухи, боячись за власне життя.
Голова Міністерства закордонних справ Угорщини Аніта Орбан засудила нічну російську атаку на Київ. Відповідну заяву міністерка опублікувала у неділю, 24 травня. Орбан назвала удар РФ "жахливим нагадуванням про людську ціну цієї війни" та наголосила, що цивільні не повинні прокидатися через ракети, дрони, вибухи, боячись за…