Удар "Шахедами" по Тернополю: скільки людей у місті залишилися без світла
3 грудня 2024 – 13:10
Російський "Шахед" під час атаки 3 грудня влучив в об'єкт критичної інфраструктури у Тернополі. Через це частина декілька тисяч мешканців залишилися без світла.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.