Внаслідок удару по Павлограду Дніпропетровської області у ніч проти п’ятниці, 25 квітня, була повністю знищена триповерхова база медичного добровольчого батальйону Госпітальєрів. Про це повідомляється на сторінці Госпітальєрів у Facebook . "Павлоградська база з нами від 2015 року. Вона бачила все. Сотні, а може, й тисячі…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.