Удар по багатоповерхівці в Дніпрі: знищено оселі з шостого по дев'ятий поверхи
23 квітня, 09:46
В одному з під’їздів багатоповерхівки у центрі Дніпра, яку атакували російські війська, повністю знищено оселі з девʼятого по шостий поверхи. У будинку відімкнено воду, газ та світло. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на міського голову Дніпра Бориса Філатова . «Щойно дозволять рятувальники, почнемо проводити…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.