Удар “Орешником” по Київській області є сигналом Заходу, а не Україні — думка Попова
24 травня, 20:37
Росія в ніч на сьогодні, 24 травня, застосувала для удару по Білій Церкві Київської області "Орешник". Цей удар є сигналом для Заходу, а не для України. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив експерт аналітичного центру "Об'єднана Україна" Ігор Попов. За його словами, у російських дискусіях усе частіше звучить термін…