Окупанти РФ цієї ночі запустили кілька балістичних ракет у напрямку Києва, прогриміло щонайменше сім вибухів і вже інформація про наслідки. Про це повідомив начальник Київської МВА Тимур Ткаченко в Telegram. У Дарницькому районі Києва за кількома адресами через атаку РФ виникли пожежі; одна людина постраждала. Згодом він…