Учасники саміту Україна – Південно-Східна Європа підтримують рух Києва в НАТО
11 червня 2025 – 20:51
Учасники саміту Україна – Південно-Східна Європа, який відбувся 11 червня в Одесі, підтвердили європейські та євроатлантичні прагнення Києва та держав регіону. Про це йдеться в декларації саміту. Лідери України та держав Південно-Східної Європи погодились із тим, що «членство в НАТО залишається найкращим варіантом безпеки…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.