Зазначимо і наголосимо, що чемпіонат у Житомирі значився як «відкритий» тому, що для участі у ньому до нашого міста прибули спортсмени із п’яти областей України.
Субота і неділя, 30-31 травня 2026-го року, у Житомирі була позначені визначною подією. У залі спорткомплексу «Динамо» якраз у цей святковий для народу день (день Трійці) проводилися дуже цікаві змагання, що вражали своєю видовищністю, захоплювали числених глядачів напрочуд драматичними сценаріями боїв-поєдинків. У Житомирі…