У Житомирі вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
15 грудня 2022 – 20:19
14 грудня, у Житомирі відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Квіти до пам’ятних знаків поклали заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, т.в.о. голови обласної ради Володимир Ширма, секретар Житомирської міської ради Віктор Клімінський, представники…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.