Учасники заходу поклали квіти до Алеї Героїв, пам’ятних стендів загиблим захисникам України та пам’ятного знаку «Захисникам України у війні з російським агресором» на майдані Соборному, а також до стели Героям Небесної Сотні та пам’ятника Івану Огієнку Цього дня у місті також відбувся урочистий захід, присвячений вшануванню пам’яті Героїв, які віддали свої життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.
Участь у вшануванні пам’яті захисників України взяли заступники начальника ОВА Костянтин Лопушанський та Наталія Арендарчук, керівник апарату ОВА Олег Шарварко, перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко, секретар Житомирської міської ради Галина Шиманська, представники структурних підрозділів ОВА та міської…