У Житомирі відкрилася виставка митця Андрія Дудченка «Останні трембіти»
17 березня 2023 – 22:23
«Коли вперше потрапила на виставкуАндрія Дудченка, емоції, які відчула, повернули мене до лютого 2022-го року… Є такі емоції, які нас можуть об’єднувати і робити сильнішими», — говорить депутатка міської ради, засновниця ГО «Житомир, зроби голосніше!» , та ініціаторка виставки Людмила Зубко.
«Мистецтво як нерв. У полотнах автора оживають образи. У кожного свої. Я дуже вдячний за цю можливість фактично розчинитися у символічності написаного. Це круто, що Житомир має змогу бути причетним до такої події», каже міський голова Сергій Сухомлин. «Коли вперше потрапила на виставкуАндрія Дудченка, емоції, які відчула,…