У Житомирі помер у лікарні збитий автомобілем чоловік - розпочато провадження
4 січня 2025 – 11:30
Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася 02 січня на перехресті вулиць Київської та Князів Острозьких. На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.