У застосунку "Київ цифровий" знову можна записатися до ЦНАП
10 червня 2022 – 14:00
До міського застосунку "Київ Цифровий" повернувся запис до Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), повідомив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO), заступник голови КМДА Петро Оленич.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.