У запорізьких школах дітей молодших класів почали безкоштовно годувати: деталі
4 жовтня 2024 – 12:29
Уряд прийняв рішення про безкоштовне харчування для всіх учнів 1-4 класів. Наразі в Запоріжжі в тестовому режимі організували харчування в десяти школах. Про це повідомила секретарка міської ради Регіна Харченко. Запорізька область отримала першу держсубвенцію на харчування дітей, котрі навчаються офлайн. «Підписала…