У Запоріжжі відбувся мирний пікет «Не мовчи! Полон вбиває!»
1 вересня 2024 – 18:42
Сьогодні, 1 вересня, у Запоріжжі вкотре відбувся мирний пікет «Не мовчи! Полон вбиває!»: рідні та близькі українських бранців зібралися, щоб привернути увагу суспільства та влади до військових, які перебувають у полоні. Про це повідомили журналісти Суспільного. Участь у пікеті взяли декілька десятків людей. Вони тримали в…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.