У Запоріжжі створюють міську відзнаку для вшанування матерів і жінок Захисників
12 січня, 19:19
Запорізька міська рада працює над створенням відзнаки «Жіноче серце» для матерів і жінок загиблих, полонених та зниклих безвісти військових. Перші нагородження заплановані на 25 лютого.