У Запоріжжі одразу 16 медиків отримали підозри за фіктивні медпослуги
сьогодні, 14:31
У Запоріжжі правоохоронці повідомили про підозру 16 медичним працівникам одного з закладів охорони здоров’я. Як повідомили у Запорізькій обласній прокуратурі, вони вносили до електронної системи охорони здоров’я неправдиві відомості про проведення медичних процедур, щоб отримати бюджетні кошти для лікарні. Медикам…