У Запоріжжі медики привласнили майже 600 тис. грн НСЗУ на фіктивному декларуванні пацієнтів
16 квітня 2025 – 20:00
За даними слідства, директор медичного центру організував схему незаконного привласнення коштів Національної служби здоров’я України шляхом фіктивного декларування пацієнтів.
Власнику та двом лікарям приватної клініки м. Запоріжжя, які уклали понад 1300 фіктивних декларацій з пацієнтами, повідомлено про підозру. Про це повідомляє 49000 з посиланням на прокуратуру. За даними слідства, директор медичного центру організував схему незаконного привласнення коштів Національної служби здоров’я України…