У Запоріжжі дівчата 4 та 9 років загинули внаслідок задимлення квартири: 17-річна сестра - в лікарні
18 квітня 2025 – 15:10
Ще одну дівчину — 17-річну сестру загиблих — госпіталізували з симптомами отруєння продуктами горіння.
У ніч на 18 квітня в одному з будинків Комунарського району Запоріжжя сталася трагедія — у задимленій квартирі загинули двоє малолітніх дітей. Ще одну дівчину госпіталізували з отруєнням продуктами горіння. За попередніми даними, причиною інциденту стало необережне поводження з газовими приладами під час приготування їжі.…