У Запоріжжі 23 лютого відновлять роботу міськелектротранспорту
23 лютого 2023 – 07:20
Від завтра у Запоріжжі відновлюється робота міськелектротранспорту, рух якого був обмежений минулої осені для зменшення навантаження на міські електромережі, - повідомляє пресслужба Запорізької міськради.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.