У цуманському лісі, попри спеку, волинські грибники збирають лисички. Читайте також: Спека знову повернеться: синоптикиня попередила про нове підвищення температури Врожаєм «тихого полювання» поділилися Людмила Тимченко у фейсбук-спільноті Грибники Волині. «Спека, але ліс дарує прохолоду. Колії на лісових дорогах повні…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.