День вшанування загиблих медиків в російсько-українській війні – сьогодні, 10 липня, по всій Україні відзначають вперше. По це Суспільному розповіла секретар Регіональної Ради відзнаки Ордену Святого Пантелеймона Інна Мартонікова Читати новину на сайті "Суспільне"