У Вінниці відсьогодні буде збільшено кількість громадського електротранспорту
6 березня 2023 – 08:36
З 6 березня, за дорученням міського голови Сергія Моргунова, буде збільшено кількість громадського електротранспорту, який перевозить вінничан. Додатково на маршрути вийдуть 10 тролейбусів та 10 трамваїв. Додатковий транспорт рівномірно розподілять на найбільш завантажені маршрути. «Випуск додаткових одиниць…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.