Виклик на лінію 101 надійшов про задимлення в будівлі на бульварі Шевченка, 25, підтвердив редакції речник головного управління ДСНС в області Сергій Данілін. Зазначив, що на місці працюють рятувальники.
Очікуємо деталі. Стежте за оновленням публікації.…