Близько пів години тому у центрі Рівного зникло світло. Зокрема електроенергії наразі немає на вулиці Словацького. Як повідомили у пресслужбі Рівнеобленерго, у центрі міста сталося аварійне відключення. Наразі над ліквідацією аварії працює оперативно-виїзна бригада.