У центрі Мелітополя підірвали автомобіль окупантів (ФОТО)
23 грудня 2022 – 12:12
У центрі Мелітополя Запорізької області, який наразі перебуває під контролем російських окупантів, в п'ятницю, 23 грудня, пролунав гучний вибух. Про це повідомив мер Іван Федоров.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.