Зокрема, депутат Волинської обласної ради Артем Запотоцький у фейсбуці повідомив, що неодноразово був свідком порушень правил дорожнього руху водіями, які ігнорують знак одностороннього руху та їдуть назустріч потоку машин, передає ВСН.
Як відомо, у центрі Луцька водії часто ігнорують знаки і порушують правила дорожнього руху. У відповідь на звернення, патрульна поліція посилила роботу та вже почала фіксувати порушників. Зокрема, депутат Волинської обласної ради Артем Запотоцький у фейсбуці повідомив, що неодноразово був свідком порушень правил…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.