На одній із вулиць в центрі Луцька помітили аварійне дерево. Про це написав Юрій Бурчак на платформі Відкрите місто, – інформує ВолиньUA. “На територію двору буд. 53 по вул. Коперника з боку іншого двору нависає аварійне дерево. Під час грози вже неодноразово падали гілки, існує реальна небезпека падіння. Це створює небезпеку…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.