Щоб дістати гроші з машини, зловмисники заздалегідь вирізали отвір в багажнику, з якого вивели мотузку для того, щоб його відкрити.
У центрі Києва з автомобіля обміну валют викрали 15 млн гривень. Про це повідомила столична прокуратура в понеділок, 9 червня. Вказано, що 46-річному чоловіку повідомили про підозру у крадіжці грошей з багажника автомобіля, вчиненому організованою групою (ч.5 ст.185 КК України). "Майже рік чоловік зі спільниками готувались до…