У центрі Харкова почали спилювати засохлі дерева, натомість обіцяють посадити молоді
2 червня 2025 – 11:59
Поки що остаточного рішення, які дерева будуть висаджувати на місці загиблих, немає: це має вирішити комісія фахівців? біологи, екологи, науковці.
У центрі міста почали зрізати загиблі дерева. Роботи розпочались на вулиці Сумській, де загинули кілька десятків лип. У "Харківзеленбуді" кажуть: дерева посохли не тільки на Сумській. "Сьогодні на вулиці Сумській розпочали зрізати загиблі дерева. Фахова комісія встановила, що таких рослин тут понад 60. Спеціалісти СКП…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.