У Тернополі дозволили приватизувати три комунальні приміщення: що відомо
15 травня, 19:00
Три об’єкта комунальної власності дозволили приватизувати під час сесії Тернопільської міської ради, яка відбулась 8 травня. Йдеться про два приміщення у центрі Тернополя, та одне на вулиці Миру.
Вулиця Миру — понад 500 кв. м
Відповідно до рішення «Про приватизацію об’єкта комунальної власності», депутати…