У Тернополі 70 жінок отримали нагороду "Мати-героїня"
30 травня 2024 – 20:29
Сімдесятьом жінкам з Тернопільщини присвоїли звання "Мати-героїня". Нагородження відбулося в обласній філармонії. З багатодітними матерями спілкувалися кореспонденти Суспільного