У темряві слухаю Сумську. Андрій Данилко – про дозвілля без світла
29 листопада 2022 – 20:50
Через відключення світла зараз страждають усі, і відомі українці не виняток. Музикант Андрій Данилко розповів, як проводить час у темряві. «Відключення світла та всього іншого я сприймаю, як і всі, з розумінням. Звісно, це дратує. Хоча слово «дратує» тут не дуже підходить. Це даність – що ти можеш зробити, війна, – каже музикант…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.