Про це повідомляє кореспондент Данкор онлайн з місця подіі. Наразі проходить евакуація працівників і відвідувачів ОВП, облради і мерії. Нагадаємо: мінування будівлі ОВА це вже традиційна подія останніх трьох тижнів. Жодного разі чогось небезпечного не знайшли.