За тиждень до лікарень з коронавірусною хворобою госпіталізували 12 сумчан (на попередньому тижні – 10), повідомили в мерії Сум.
У громаді спостерігається незначне збільшення захворюваності на гострі вірусні захворювання. Загалом на ГРВІ, грип та COVID-19 минулого тижня занедужали 933 жителі (тижнем раніше – 801). Захворюваність на COVID-19 зменшилась – захворіло 33 сумчан проти 72 попереднього тижня. Серед недужих переважали дорослі – 88%. За тиждень до лікарень…