Внаслідок ворожої атаки маємо влучання в житлові будинки Штаб з ліквідації НС почне працювати з 09:00 у школі № 27. Як повідомив в.о. мера Сум Артем Кобзар, є поранена людина, її доправили в лікарню. На місці влучання працюють всі служби. Рятувальники розбирають завали. Нагадаємо: вибухи в Сумах чули близько півночі. У місті…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.