За словами Дрозденка, всі об'єкти критичної інфраструктури, лікарні, школи, дитсадки працюють у штатному режимі.
У місті Суми відновили електропостачання, яке зникло після нічної атаки "шахедів". Про це повідомив начальник Сумської МВА Олексій Дрозденко у Telegram в середу, 22 травня. "Сумчани, електроенергія в Сумах була відновлена в першу чергу", – написав він. За словами Дрозденка, всі об'єкти критичної інфраструктури, лікарні, школи,…