У Сумах приєднали гімназію № 1 та школу № 2 до новоствореного ліцею № 33
22 травня 2024 – 11:14
Незважаючи на протести батьків учнів гімназії № 1, депутати ухвалили рішення щодо реорганізації гімназії № 1 і школи № 12 та приєднання їх до новоствореного міськрадою ліцею № 33. Свої голоси за це віддали 28 депутатів. Сесія проходила в режимі онлайн. Ліцей буде правонаступником майнових, немайнових прав та обов’язків обох…