Сьогодні сумчани попрощалися із захисником України. Військовослужбовець загинув 12 лютого внаслідок обстрілу росіянами лікарні в Дружківці Донецької області, не доживши 12 днів до свого 45-річчя. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас! Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал.…