За інформацією сумського територіального центру комплектування Сергій Лобода був командиром кулеметного відділення стрілецького батальйону Гірської піхоти.
18 грудня в Сумах попрощались із загиблим військовослужбовцем Сергієм Лободою. Біля Свято-Георгіївського храму зібрались його рідні та знайомі. Чоловік загинув на Донеччині. Віддати шану колезі, з яким близько 20 років працювали разом на будівельному підприємстві прийшов Олександр Щербаченко. “Він стропальником, дружина…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.