Упродовж останнього тижня до Сумської міської лікарні звернулись двоє постраждалих від укусів кажанів. Про це повідомила Наталія Галушко – завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) і... Читати новину на сайті "The Sumy Post"