У столиці протестована оновлена система оповіщення
2 березня 2023 – 13:19
Столична влада протестували нову систему оповіщення про надзвичайні ситуації у Києві. За зразок взяті системи, що працюють с США, Німеччині та Польщі. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко. «Нова система може працювати близько тижня без електропостачання — на своєму резервному обладнанні. Відтак, навіть в умовах…