У столиці на роботі загинув працівник "Київтеплоенерго", – в КМДА розповіли про трагедію
15 січня, 00:06
У середу, 14 січня, в Києві загинув працівник комунального підприємства під час виконання роботи. Фахівці працюють у складних і водночас небезпечних умовах.